Результати відбору проектів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти

Дата: 14 квітня 2020 о 09:32

Витяг з протоколу №6

засідання педагогічної ради у режимі он-лайн

Пісківського ліцею імені Героїв - земляків

від 13 березня 2020 року

Присутні – 23

Голова педради Тхоревська Л.І.

Секретар педради Лукомська Г.М.

Порядок денний

1. Про відбір проектів підручників для 7  класу закладів загальної середньої освіти.

І. Слухали: Власову Я.О., заступника директора ліцею  про вибір проектів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти. Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 № 1409 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (3 клас)» (зі змінами) та від 12.10.2019 № 1543 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (7 клас)», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 22.01.2020 № 1/9-39 , на виконання листа управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації №вих-410-02/01-09/20 від 29.01.2020 здійснено вибір закладом загальної середньої освіти підручників для 7 класу за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників.

Усі педагогічні працівники ліцею, які будуть навчати учнів 7 класу у 2020-2021 навчальному році, мали змогу ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 7 класу за посиланням: https://lib.imzo.gov.ua/ у рубриці «Конкурс підручників».  Відбір підручників здійснюватиметься з використанням ІТС «ДІСО» або «ІСУО».

Ухвалили:

1. Схвалити список вибраних проектів підручників для учнів 7 класу:

1.1. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Дудар О.В., Гук О.І, за редакцією Пометун О.І.

1.2. «Всесвітня історія» підручник  для 7 класу закладів загальної середньої освіти  авт.: Васильків І.Д., Островський В.В., Паршин І.Л., Букавин І.Я.

1.3. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Морзе Н.В., Барна О.В.

2. Оприлюднити протокол педагогічної ради проведеної у режимі он-лайн, що здійснили безпосередній вибір проектів підручників  та результати відбору підручників на сайті ліцею.

До 15 квітня 2020 року

3.  Подати в паперовому та електронному вигляді результати вибору проектів підручників до сільської ради для подальшого узагальнення.

До 15 квітня  2020 року

Учителі, які здійснили безпосередній вибір підручників:

Дідух М.В.

Овечко Н.М.