Особливості реєстрації для участі в пробному ЗНО-2020

Дата: 7 грудня 2019 о 11:04
Особливості реєстрації для участі в пробному ЗНО-2020
Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання є особи, які надіслали електронну заяву для його проходження та здійснили оплату.
Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного тестування, пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які надіслали електронну заяву для його проходження та здійснили оплату.
Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ЛРЦОЯО) через мережу Internet.
Реєстрація триватиме з 03 січня 2020 року до 24 січня 2020 року.
Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:
4.1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО lv.testportal.gov.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2020. Реєстрація».
4.2. Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного тестування.
4.3. Заповнити на сайті реєстраційну форму, сформувати та відправити електронну заяву. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО (далі - інформаційна сторінка).
4.4. Зайти на інформаційну сторінку, сформувати і роздрукувати квитанцію для сплати вартості послуг.
4.5. Здійснити оплату на основі цієї квитанції протягом 3 (трьох) робочих днів в установі будь-якого банку України. Квитанцію зберігати. Останній день прийому платежів – 29 січня 2020 року. Кошти, перераховані після 29 січня, зараховуватись не будуть.
Через 3 робочі дні після здійснення оплати, зайти на свою інформаційну сторінку та пересвідчитись, що платіж зараховано (статус заяви зміниться на "Оплачена", що є підтвердженням факту реєстрації).
Пункти пробного ЗНО будуть створені, як правило, у районних центрах та/або в містах обласного значення.
Якщо в районі (місті) виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 31 особа, то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.
Кожен зареєстрований учасник може скласти тести не більше, як із двох предметів за вибором згідно графіка:
21 березня 2020 року: • українська мова та література;28 березня 2020 року: • історія України; • математика; • фізика; • хімія; • біологія; • географія; • англійська мова;. • німецька мова; • французька;
• іспанська мова.
Особи, які мають потребу створення для них особливих (спеціальних) умов проходження пробного ЗНО, повинні вказати про це під час реєстрації та підтвердити цю потребу скан-копією медичної довідки форми первинної облікової документації №086-3/о.
Факт надходження до ЛРЦОЯО електронної заяви на участь у пробному ЗНО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення пробного тестування відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».