Результати відбору електронних версій оригінал-макетів підручників та відбір підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти для повторного видання

Дата: 19 травня 2023 о 17:09
Автор: Савчук О. В.

Витяг з протоколу № 13

засідання педагогічної ради

Пісківського ліцею імені Героїв-земляків

від 08 травня 2023 року

Присутні – 23

Голова педради –  О.Андрійчук

Секретар – Г.Лукомська

Порядок денний:

1. Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) та відбір підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти для повторного видання для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

1. СЛУХАЛИ:

Савчук О.В., заступника директора ліцею  про результати вибору електронних версій оригінал-макетів  підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників. Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та відбір підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти для повторного видання для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001 (зі змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі - Порядок), на виконання листа Miнicтepcтвa освiти i науки України вiд 28.03.2023 №1/4275-2З iнститут повiдомляє, що вiдповiдно до Порядку проведення конкурсного вiдбору підручникiв (кpiм електронних) та посiбникiв для здобувачiв повноi загальної середньоi освiти i педагогiчних працiвникiв, затвердженого наказом Miнicтeрcтвa освiти i науки України вiд 21 вересня 2О21 року № 1001 (зi змiнами), заресстрованим у Miнicтepcтвi юстицiї України 11 листопада 2021 року за № 1483/7105 органiзовується прозорий вибiр закладами освiти пiдручникiв для 10 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

Електронні версії оригінал-макетів підручників, яким надано відповідний гриф МОН, розміщуватимуться в Електронній бібліотеці Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (далі - ІМЗО) у вільному доступі за покликанням lib.imzo.gov.ua з 15 квітня 2023 року.

Усі педагогічні працівники ліцею, які будуть навчати учнів  10 класу у 2023-2024 навчальному році, мали змогу ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників відповідно до чинних навчальних програм підручників 10 класу.  Відбір підручників здійснюватиметься з використанням ІТС «ДІСО» або «ІСУО».

Ухвалили:

1. Схвалити список вибраних електронних версії оригінал-макетів підручників для учнів 10 класу та педагогічних працівників та відбір підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти для повторного видання Пісківського ліцею імені Героїв-земляків:

1.1. «Всесвітня історія» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Полянський П.Б.

1.2. «Громадянська освіта» (інтегрований курс, рівень стандарт) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти  авт.: Васильків І.Д., Кравчук В.М.

1.3. «Зарубіжна література» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Ніколенко О.М., Орлова О.В.

1.4. «Захист України» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Фука М.М., Пашко К.О.

1.5. «Історія України» (профільний рівень) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Власов В.С., Кульчицький С.В.

1.6. «Георафія» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гільберг Т.Г., Савчук І.Г.

1.7. «Англійська мова» (10-й рік навчання, рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Карпюк О.Д.

1.8. «Біологія і екологія» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Задорожний К.М..

1.9. «Інформатика» (рівень стандарту) підручник для 10(11) класу закладів загальної середньої освіти авт.: Морзе Н.В., Барна О.В.

1.10. «Математика» (алгебра і геометрія, початки аналізу, рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Нелін Є.П.

1.11. «Мистецтво» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л.М.

1.12. «Технології» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Ходзицька І.Ю., Боринець І.Н.

1.13. «Українська література» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Борзенко О.І., Лобусова О.В.

1.14. «Українська мова» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Заболотний О.В., Заболотний В.В.

1.15. «Фізика» (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О.

1.16. «Хімія » (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Григорович О.В.

2. Оприлюднити протокол педагогічної ради про те, що здійснено безпосередній вибір електронних версій оригінал-макетів підручників та відбір підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти на сайті ліцею.

До 19 травня 2023 року

3.  Подати в паперовому та електронному вигляді результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників та відбір підручників  в управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради для подальшого узагальнення.

До 10 травня 2023 року

Учителі, які здійснили безпосередній вибір підручників:

Пісковець І.Я.

Тхоревський О.Є.